Hakkımızda

Şirketimiz Afyon İlinin Bolvadin İlçesinde; tavuk kümesleri ve civciv büyütme tesisleri ve yem fabrikası bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama bölümümüz İstanbul ilinin Rami Kuru Gıda Halinde bulunmaktadır. 1989 yılından beri  faliyet gösteren Bolvadin Yumurta , 21 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bugüne kadar orta ve büyük ölçekli bir çok firmayla çalışmıştır.   

 Toplam Kalite Yönetim politikamız, yönetimden çalışanlara; kalite birimlerinden, tedarikçilere kadar tam bir iş birliği ve koordinasyon halinde yürütülür. Firma olarak, en yüksek kaliteyi, en uygun fiyatlarımızla sunmayı kurumsal bir ilke olarak benimsiyoruz.

Müşterilerimize sağlıklı, hijyenik şartlarda hizmet sunmak olan politikamız doğrultusunda Bolvadin Yumurta Üretim Tesislerimiz, ÇED kapsamında, TSE, HELAL ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış ve ZİN - WCS ( World Certification Servives ) tarafından sertifikalandırılmıştır.

BOLVADİN YUMURTA lezzetli ve sağlıklı yumurtalarını, hijyenik ve sağlıklı olarak, başta Marmara olmak üzere, tüm Türkiye'ye dağıtmaktadır.ÇİFTLİKTEN GÖRÜNTÜLERBASINDA BOLVADİN YUMURTA